ساینا در یک نگاه

ساینا مارکت بانک اطلاعات تخصصی کسب و کارهای صنعت کشاورزی است، درساینا مارکت می‌توانید ازقیمت به روز کالاها ازخبرهای مرتبط به صنعت کشاورزی و از نیازمندیهای مشاغل آگاه شوید

با ساینا مارکت دیگر لازم نیست آدرس جایی را در هرکجای ایران، از کسی بپرسید. کافیست در ساینا مارکت نام آن مکان را جستجو کنید.

اگر نیازمند به خرید کالا از یک فروشنده معتبرو با سابقه می باشید و یا بدنبال کسب و کار خاصی در اطرافتان هستید، از طریق دسته‌بندی‌های موجود در سایت ساینا مارکت، نزدیکترین‌ها به شما نمایش داده خواهد شد. همچنین در بخش اخبار ، از آخرین خبرهای تخصصی در تمامی حوزه‌های صنعت کشاورزی دام و طیور و آبزیان با خبر می‌شوید.

ساینا آینده تبلیغات تخصصی کسب و کارها است. صاحبان مشاغل نیز به راحتی می‌توانند با ثبت کسب و کار خود، به ارتقای سطح شغلی و افزایش شانس دیده شدنشان کمک کنند و با مدیریت صفحه کسب و کارشان، تبلیغات خود به شیوه‌ای امروزی مدیریت کنند.

ما در ساینا مارکت برای ارائه سایتی کاربردی با بهترین کیفیت و تکنولوژی‌های روز دنیا، تلاش می‌کنیم و هر روز به دنبال یافتن راه‌هایی جدید برای ارائه بهتر خدمات به شما هستیم. کسب و کارهای ساینا خدمتی از شرکت سایناآفره است و به پشتوانه مخاطبان گسترده خود، به روند توسعه خود ادامه خواهد داد.

سخن مدیر عامل

زیباترین و با ارزش ترین هدیه خداوند به انسان زمان است و با توجه به این نکته مهم ما تلاش می کنیم اطلاعات لازم و ضروری مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان در اختیارتان قرار دهیم تا شما بتوانید از فرصت های شغلی خود بیشترین بهره برداری را نمایید. امید است تلاش و کوشش ما در موفّقیّت شما مثمر ثمر واقع شود.

چشم انداز ساینا

ارتقاء کیفیت و خدمات : ساینا در تلاش است با پشتوانه تحقیق و ارائه بهترین خدمات نیازهای مشتریان خود را در سایر موارد شناسایی کند و در آینده ای نه چندان دور جزئی از خانواده شما باشد.

ارزش های ساینا

اصول هفت گانه ساینا