هیات مدیره انجمن توزیع کنندگان نهاده‌های دام وطیور انتخاب شدند

هیات مدیره انجمن توزیع کنندگان نهاده‌های دام وطیور انتخاب شدند
انتخابات هیات مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده های دام، طیور و آبزیان» دیروز در سازمان مرکزی تعاون روستایی برگزار شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، انتخابات هیات مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده های دام، طیور و آبزیان» دیروز در محل سازمان مرکزی تعاون روستایی با حضور نمایندگانی از این سازمان، تولیدکنندگان و پیشکسوتان این صنعت برگزار شد.

برای این انتخابات از میان اعضای مجمع ۱۲ نفر کاندیدای هیات مدیره و ۳ نفر کاندید بازرسی شده بودند که ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره، دو نفر عضو علی البدل، یک بازرس و یک نفر به عنوان عضو علی البدل بازرسی انتخاب شدند. گفتنی است مدت خدمت اعضای هیات مدیره ۳ سال و بازرس یکسال است.

در انتخابات هیات مدیره محسن حافظ با ۴۶ رای، ابوالفضل طالبی با ۳۸ رای، نورالدین محمدخانی با ۳۸ رای، مهدی ملک زاده با ۳۸ رای و رضا حقیقت پور با ۳۲ رای به ترتیب نفر اول تا پنجم شدند و علی اسدالله زاده با ۱۶ رای و امیر ترک نژاد با ۱۰ رای به عنوان دو عضو علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

همچنین فواد برزین با ۲۴ رای به عنوان بازرس و سید یزدان سرمنری با ۱۸ رای به عنوان عضو علی البدل بازرسی انتخاب شدند.

حوزه فعالیت انجمن مذکور استان تهران و مدت فعالیت آن نامحدود خواهد بود و هیات مدیره در جهت تحقق اهداف اساسنامه مجمع گام برمیدارد.

صنفی با نیم قرن سابقه

به گزارش مهر، در ابتدای این مراسم محسن حافظ با بیان اینکه حدود یکماه قبل مصوبه مجمع عمومی صنف صادر شده است، گفت: این صنف بالای ۵۰ سال قدمت دارد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین حجم سرمایه گذاری بعد از صنعت نفت در صنعت طیور انجام می شود، از حذف عنصر توزیع از زنجیره تولید انتقاد کرد و افزود: متاسفانه برخی مسئولان از این عنصر با القابی مانند واسطه گری و … یاد می کنند و برخی سامانه ها را جایگزین چنین صنعتی می کنند.

لزوم تشکیل یک استارتاپ در صنف

همچنین عباس علی آبادی، عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در این برنامه گفت: امروز بنده در جشن تولد یک مجموعه پویا و کارکشته حضور پیدا کرده ام.

وی خطاب به حاضران در جمع افزود: امیدوارم کار شما مقدمه ای برای رشد و بلوغ این صنف که در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی نقش کلیدی و تاثیرگذار دارند، موثر باشد.

علی آبادی خطاب به اعضای مجمع با بیان اینکه در بازار کسب و کار شما یک حلقه اصلی هستید، تاکید کرد: باید با حلقه های قبلی و بعدی خودتان مرتبط باشید تا موفق بمانید.

وی با اشاره به کسب و کارهای استارت آپی که با ۴ حلقه تامین، تولید، توزیع و بازار به هم وصل می شود، افزود: در زنجیره مزرعه تا سفره نیز شما یک حلقه اصلی هستید. ایجاد انجمن شرط لازم است اما کافی نیست شرط کافی با ایجاد یک شرکت استارت آپی یا سامانه در درون انجمن شما ایجاد می شود.

علی آبادی با اشاره به سخنان حافظ و انتقاد وی از اینکه سامانه ها جایگزین عنصر توزیع شده اند، گفت: همانطور که اشاره کردم این سامانه باید در درون خود انجمن شما جای بگیرد و جایی خارج از آن نباشد.

وی ادامه داد: چند هفته قبل نیز دولت مصوب کرد شرکت های استارت آپی چندسال معافیت مالیاتی داشته باشند که این نیز به نفع شما خواهد بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه سرمایه اصلی خود شمایید و واردکننده نیز به تبع شما واردات می کند، گفت: باید خیلی سریع رشد کنید و از دوران طفولیت انجمن را به بلوغ برسانید. ساختار شرکت بازرگانی که استارت آپی است را هم دور از ذهنتان نباشد.

وی تاکید کرد: شما باید صاحب شرکت و برندی باشید که ساختار توزیع را مدیریت می کند.

علی آبادی تصریح کرد: ماموریت سازمان مرکزی تعاون روستایی هدایت، حمایت و نظارت است باید از ما بخواهید تا برایتان کار انجام دهیم بنابراین هر چقدر بخواهید ما نیز همانقدر برای شما تلاش می کنیم.


برچسب‌ها : نهاده های دامی
منبع : مهر

خوراک دام و طیور

نام محصول قیمت روز گذشته
جو آرژانتین 1 هفته پیش 1,360 تومان نمودار جو آرژانتین
جو بندر امام زودبارشو 1 ماه پیش 1,370 تومان نمودار جو بندر امام زودبارشو
جو نوشهر 1 ماه پیش 1,500 تومان نمودار جو نوشهر
ذرت اکراین 2 هفته پیش 1,360 تومان نمودار ذرت اکراین
ذرت اکراین زود بارشو 1 ماه پیش 1,360 تومان نمودار ذرت اکراین زود بارشو
ذرت امیر آباد 4 هفته پیش 1,680 تومان نمودار ذرت امیر آباد
ذرت انزلی 4 هفته پیش 1,650 تومان نمودار ذرت انزلی
ذرت برزیل دیربارشو 18 ساعت پیش 1,360 تومان نمودار ذرت برزیل دیربارشو
ذرت برزیل زودبارشو 1 ماه پیش 1,540 تومان نمودار ذرت برزیل زودبارشو
ذرت رومانی 1 ماه پیش 1,360 تومان نمودار ذرت رومانی
ذرت نوشهر 1 ماه پیش 1,660 تومان نمودار ذرت نوشهر
سویا کلهر کرمانشاه 1 هفته پیش 2,575 تومان نمودار سویا کلهر کرمانشاه
سویا کلهرامام 1 هفته پیش 2,425 تومان نمودار سویا کلهرامام
سویا گل سفید 1 هفته پیش 2,625 تومان نمودار سویا گل سفید
سویا ناب دانه 1 هفته پیش 2,625 تومان نمودار سویا ناب دانه
سویا یگانه خزر 1 هفته پیش 2,625 تومان نمودار سویا یگانه خزر
فول فت کرمانشاه 1 ماه پیش 3,550 تومان نمودار فول فت کرمانشاه
کلزا کرمانشاه 18 ساعت پیش 1,870 تومان نمودار کلزا کرمانشاه
کلزا یگانه خزر 18 ساعت پیش 1,845 تومان نمودار کلزا یگانه خزر

اخبار مرتبط